250 bin esnafı üreticiyle aracısız buluşturacak

ToptanTR.com, 2018 yılından bu yana esnafı ihtiyacı olan yüzbinlerce ürünle iade garantili buluşturan bir platform. Türkiye genelinde 81 ilde 922 ilçeye hizmet veren platform, geçen yıl kasım ayında faaliyete geçirdiği pazaryerinde de esnaf ile üreticiyi aracısız buluşturuyor.

Küçük esnafı uygun fiyat güvencesi, pek çok marka ve online alışverişin hızıyla buluşturma hedefiyle yola çıktıklarını belirten ToptanTR CEO’su Sezgin Şener, “Alıcı ve satıcı arasındaki komisyoncuları ardan kaldırdık. Geleceğin pazarlama, satış ve dağıtım modellerini yeniden şekillendirdik. Esnaf, indirim marketleriyle rekabetinde güç kazandı. Paydaşlarımız gibi biz de büyüyoruz. Türkiye’nin en yaygın distribüsyon altyapı hizmeti veren portalı olmak istiyoruz. Bünyemizde yüz binlerce marka ve yüzlerce kategoride ürün var. Yıl sonuna kadar müşteri sayımızı 250 bin esnafa çıkartacağız” dedi.

TELEVİZYON ÜRETEN DE SOBA SATAN DA MAĞAZA AÇABİLİYOR

Pazaryeri yapısında oldukları için her sektörden üreticinin ToptanTR’de mağazasını açabildiğini de söyleyen Şener, ““Bizim ana müşteri portföyümüz bakkal, market, eczane gibi yerlerdi. Ama şu anda pazaryeri olduğumuz için her sektörden üretici bizde mağazasını açabiliyor. Televizyon satana da soba üretene de burada mağaza açma imkanı sunuyoruz. Artık A’dan Z’ye caddede gördüğümüz bütün esnafların uçtan uca tüm ihtiyaçlarını karşılayacağı bir platform oluyoruz” diye konuştu.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x