Vivo batarya özelliklerinin ön plana çıktığı bir telefon tanıtacak

Vivo‘nun küresel pazarda tanıttığı Vivo V30 Lite modelinin ardından, Vivo V30 ve V30 Pro modellerini de çeşitli pazarlarda tüketicilerin beğenisine sunmuştu. Markanın V30 serisine yeni bir üye daha ekleyeceği konuşulurken, Vivo V30e modeli Snapdragon 6 Gen 1 yonga seti ile Geekbench’te görüldü.

Bu gelişmelerin ardından Vivo’nun yeni akıllı telefonu Vivo V30 SE 5G, FCC ve UL Demko gibi sertifika platformlarından onay aldı.

Vivo batarya özelliklerinin ön plana çıktığı bir telefon tanıtacak

FCC sertifikası, cihazın çift bantlı Wi-Fi, 5G ve Bluetooth 5.0 gibi bağlantı özelliklerine sahip olduğunu ortaya koyarken, UL Demko sertifikası ise cihazın 4.900mAh kapasiteli (nominal değer) bir bataryaya ve 44W hızlı şarj desteğine sahip olduğunu belirtiyor. Bu, bataryanın standart büyüklükte 5.000mAh olabileceğine işaret ediyor.

Henüz telefonun diğer özellikleri hakkında daha fazla bilgi paylaşılmamış olsa da Vivo‘nun 26 Mart’ta Çin’de bir lansman etkinliği düzenlemesi bekleniyor. Etkinlikte Vivo X Fold 3 ve X Fold 3 Pro gibi katlanabilir telefonlar ile Vivo Pad 3 tabletin tanıtılması muhtemel. Bu cihazların küresel pazarda ne zaman satışa sunulacağı ise henüz netlik kazanmadı. Vivo’nun yenilikçi teknolojilerle donatılmış yeni ürünleri, akıllı telefon pazarında heyecan yaratacak gibi görünüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x